Niosą pomoc w trudnym czasie

Tak to One – Ochotnicze Staże Pożarne z Gminy Sulejów, na które zawsze można liczyć, które są wciąż gotowe do niesienia pomocy.

Po raz kolejny Nasi Strażacy tym razem OSP Podklasztorze i OSP Uszczyn przystąpili do akcji dostarczania paczek żywnościowych dla osób najbardziej potrzebujących.

Dzisiaj Druhowie dowozili paczki m.in. dla osób będących w kwarantannie, ale przede wszystkim dostarczali je osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym, które nie są same w stanie sobie pomóc.

Pamiętajmy, że Strażacy dostarczają paczki w sposób bezkontaktowy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, pozostawiają paczkę przed drzwiami domu i pozostając w kontakcie wzrokowym z przesyłką,  po jej odebraniu przez domownika  odjeżdżają.

W związku z pandemią koronawirusa, kwalifikacja do otrzymania pomocy odbywa się drogą telefoniczną pod numerami telefonu 44 616 20 33 , 44 616 22 44, 515 105 987

Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski dziękuje wszystkim Strażakom Ochotnikom, którzy ofiarnie i z pełnym poświęceniem angażują swój czas, wysiłek i starania na rzecz bezpieczeństwa naszej lokalnej społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *