Ankieta

Diagnoza potrzeb mieszkańców Gminy Sulejów

W związku z przygotowaniem diagnozy potrzeb mieszkańców Gminy Sulejów w zakresie transportu osób z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności na rzecz aktywizacji zawodowej  i społecznej pod kątem konkursu grantowego ogłoszonego przez  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dla  jednostek  samorządu terytorialnego pn. „Usługi indywidualnego transportu door– to–door oraz poprawa dostępności architektonicznej  wielorodzinnych budynków mieszkalnych” zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety (ankieta poniżej).

Ankieta jest anonimowa i kierowana jest do osób:

  • starszych,
  • chorych,
  • mających trudności w samodzielnym przemieszczaniu się np. ze względu na ograniczoną sprawność, poruszających się na wózkach inwalidzkich, o kulach,
  • niewidomych lub słabowidzących.

Państwa odpowiedzi pomogą zdefiniować problemy mieszkańców Gminy Sulejów w zakresie mobilności. Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne. Prosimy o wypełnienie ankiety i przesłanie jej na adres poczty elektronicznej: mops@sulejow.pl lub za pośrednictwem poczty na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulejowie ul. Targowa 20, 97-330 Sulejów. Ankieta dostępna jest również do wypełnienia na miejscu w MOPS Sulejów, Urząd Miejski-kasa, Biblioteka, MZK-kasa, Poradnia POZ-Sul-Med ul. Targowa 20, Poradnia POZ Sul-Med. ul. Piotrkowska 26/30 do dnia 06.08.2020 r.                                                          

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W DIAGNOZIE I WYPEŁNIENIE ANKIETY !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *