Kolejny dzień pracy MOPS i Straży Pożarnej

Pod koniec marca rozpoczęło się dostarczanie żywności do potrzebujących  mieszkańców naszej gminy. W realizację tego zadania zaangażowani są pracownicy MOPS Sulejów  jak i Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Sulejów. Nasi Strażacy bardzo chętnie włączają się w akcje niesienia pomocy. Dzisiaj w pracy pomagali nam Strażacy z OSP Kłudzice. Dziękujemy Wam Panowie za okazaną pomoc.

 Dzięki pomocy jednostek straży mimo trudnej sytuacji udało nam się już  dotrzeć z paczkami do ponad 600 osób potrzebujących.

Osoby, które chciałyby jeszcze skorzystać z programu zachęcamy do kontaktu telefonicznego  tel. 515 105 987, 44 616 20 33 wew. 21, 25,   44 616 22 44 wew. 21 oraz 25

Pracujemy cały czas, od kilku dni wydajemy również maseczki dla mieszkańców. W  MOPS w Sulejowie  do tej pory zostało wydane już ponad 2 000 sztuk. Dystrybucją maseczek poza terenem miasta zajmują się również jednostki OSP.

MOPS Sulejów posiada jeszcze maseczki dlatego też zapraszamy chętne osoby o zgłaszanie się do Ośrodka I piętro w godz. 7.30-15.30.

Burmistrz Sulejowa dziękuje wszystkim Strażakom i pracownikom, którzy aktywnie włączają się w akcje niesienia pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *