MOPS Sulejów i Grupa „Widzialnej Ręki” współpracują razem

Dziś do Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Beata mieszkanka Sulejowa z Grupy Widzialnej Ręki przekazała zebrane artykuły żywnościowe dla najuboższych. Dary te zostały ofiarowane 5 osobom starszym, schorowanym znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji.

Artykuły pochodzą od Darczyńców, mieszkańców naszej gminy, którzy nie pozostają obojętni na los drugiego człowieka, chcą i potrafią dzielić się tym  co mają.

MOPS Sulejów informuje również, że posiada jeszcze paczki dla osób o niskich dochodach (dochód poniżej 1402 zł.  na 1 osobę w gospodarstwie jednoosobowym i 1056 zł dochód na 1 osobę w rodzinie) Osoby chcące otrzymać paczkę proszone są o kontakt pod numerem tel.     515 105 987.

Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski  dziękuje Wolontariuszom Widzialnej Ręki, Pracownikom MOPS i  wszystkim Darczyńcom – ludziom o wielkich sercach za okazywaną pomoc. Dziękuję również wszystkim osobom, którzy odpowiedzieli na apel  o pomocy sąsiedzkiej i  niosą ją  każdego dnia. Bądźmy razem, pomagajmy sobie nawzajem i pamiętajmy, że to co dajemy innym wróci do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *