Kolejna dostawa

W Sulejowie kolejna dostawa żywności z Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej POPŻ

W dniu 18.05.2020 r. do gminy Sulejów została dostarczona kolejna partia produktów z Banku Żywności w Łodzi pochodząca z  Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej- Podprogram 2019                                                                                                                                                                                                       
W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, i innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych informujemy, że paczki żywnościowe będą wydawane w ciągu najbliższych dni.

Pracownicy socjalni będą informować telefonicznie osoby o wyznaczonym dla nich dniu i godzinie odbioru paczki. Dzięki temu uczestnicy programu będą mogli w bezpieczny sposób, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa odebrać przeznaczoną dla nich żywność.

Tym razem do rozdania jest 833 szt. paczek żywnościowych.  Każda z nich składa się 11 produktów: cukier, fasola biała, filet z makreli, herbatniki maślane, mleko, olej rzepakowy, powidła śliwkowe, ryż biały, ser podpuszczkowy, sok jabłkowy, szynka drobiowa. Osoby będące w programie prosimy o przybywanie w wyznaczonym terminie, natomiast osoby które do tej pory nie korzystały, a chciałyby również otrzymać żywność z programu prosimy o kontakt telefoniczny z MOPS w Sulejowie pod numerem tel. 515 105 987.

Przypominamy, że kryterium dochodowe uprawniające do otrzymania pomocy żywnościowej wynosi 1402 zł/ netto- gospodarstwo jednoosobowe, w rodzinie 1056zł/ netto dochód na jednego członka rodziny. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *