Dostawa żywności

Żywność czeka na potrzebujących

Dnia  19.06.2020 r  do Gminy Sulejów dostarczona została nowa porcja żywności dla najbardziej potrzebujących. To już kolejny raz kiedy osoby biorące udział w programie realizowanym przez naszą gminę otrzymają wsparcie w postaci paczek żywnościowych. Tym razem dostarczono m.in. buraczki, koncentrat, konserwy, cukier, powidła, filet z makreli,  kasza gryczana, gołąbki, makaron, olej, pasztet, ser, ryż.

Tak jak do tej pory  i tym razem żywność będzie wydawana po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Pracownicy socjalni będą kontaktować się z poszczególnymi osobami i ustalać indywidualne odbiory na konkretny dzień i  godzinę. Wszystko po to aby zachować reżim sanitarny i bezpieczeństwo.

Przypominamy że kryterium dochodowe uprawniające do udziału w programie wynosi dla osoby samotnie gospodarującej 1402 zł natomiast dla osoby w rodzinie 1056 zł na jednego członka rodzin. Wszelkich informacji udzielają pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulejowie ul. Targowa 20  pod numerami  tel. 515 105 987 oraz     44 616 20 33 wew. 21 lub 25.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *