Zgłoś się do MOPS o zaświadczenie do wniosku Czyste Powietrze

Czyste Powietrze to rządowy program, którego celem jest ograniczenie           emisji szkodliwych substancji, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych słabej jakości paliwem     w  przestarzałych domowych kotłach.

Adresatami programu są właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnego budynku mieszkalnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego      z wyodrębnioną księgą wieczystą.
Zakres wsparcia

Dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulejowie, którego siedziba znajduje się  przy ul. Targowej 20 w godzinach od 7.00 do 19.30 z przerwą 13.00-13.30  od poniedziałku do piątku  realizuje zadania z zakresu przyjmowania żądania wydania zaświadczenia  o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego dla osób które zamierzają złożyć wniosek o przyznanie dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. 

W przypadku ubiegania się o zaświadczenie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulejowie prosi o wcześniejszy kontakt celem ustalenia  dokumentów niezbędnych  do wydania ww. zaświadczenia.

Numery telefonu 44 616 20 33 wew. 26,  517 013 662

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *